Ky Blog Permban: Radio muzike,Libra Leximi per Femije, Filma te Animuar ( Vizatiomor ), mesime Matematike,Histori , Gjeografi,Literature,Poezi dhe Shume te tjera Edukative dhe Arsimore,deshironi te Komentoni Lini Komentet tuaja duke Klikuar ne 'KOMENTO EDHE TI' ,Faleminderit .

9.06.2010

Windows 7 OSX Edition x86 + Office 2010 + 300 Themes


Based on Windows 7 Professional x86
Genuine , Original and Updatable
Updated at July 2010
Office 2010 Fully Activated is Integrated
Have Over 130 Amazing Themes

AddOns Software
Office 2010 Professional Plus x86 Vol Lic, Build 4760
-Photoshop CS4 Lite
-DVD Fab 7.0
-Auslogics Disk Defrag
-Stardock Icon Packager
-Safari
-Firefox 3.6
-Itunes 9.2
-VLC Media Player 1.1.0
-Ccleaner
-WinRAR 3.93 x86
-Resource Tuner
-MalwareBytes 1.46
-UltraISO
-Foxit Reader Pro
-XDOCK 2.2
-Flash AIO
-Speccy
-Resource Tuner
-Auto-it v.3For Activation Windows 7 Loader v1.7.9

7Loader.rarThe Official Win 7 Themes Thread x32 & x64 Update Daily


Windows 7 OSX Edition x86 + Office 2010 + 300 Themes Download Links / Size: 3943.8MB

0 Komento edhe ti:

Post a Comment

Te Gjithe ju Vizitore mund te lini komentet tuaja Ketu , mendimet tuaj per Blogun tone dhe cfare deshironi te shihni ne Blogun tone qe ne te Publikojm per deshiren tuaje.

Shkruaj ne Qat (Chat) dhe Shtyp 'ETNTER' ne tastaturen (Kibord)