Ky Blog Permban: Radio muzike,Libra Leximi per Femije, Filma te Animuar ( Vizatiomor ), mesime Matematike,Histori , Gjeografi,Literature,Poezi dhe Shume te tjera Edukative dhe Arsimore,deshironi te Komentoni Lini Komentet tuaja duke Klikuar ne 'KOMENTO EDHE TI' ,Faleminderit .

9.04.2010

Vortex Vista Third generation (3G-RED) 2009


Uploaded by: iman24 / Added on: 2010-08-24
Built on Windows XP version 5.1 (build 2600.xpsp_sp3_qfe.080814-1300:service pack 3)

genuine Microsoft Windows

"activation,Serial number"

Windows Security & Updates 2009


Integrated

windows media player 11 with all updates
Internet explorer 7 with all updates
DirectX 9.c (4.09.00000.904) for WinXP Post-SP3 November Update
Microsoft Silverlight v2.0.31005
flash player 10.0.12.36
Windows Side bar

Choosing to install

windows live messenger (2009)-(14.0.8050.12012)
yahoo messenger 9.0.0.2128
real alternative 1.90
Divx,K-Lite Codec Pack Standard 4.5.3
winrar 3.8 final
winamp 5.541
Ultreiso 9.3.1


Tweak

BootSafe v2.0.1000
Bootvis v1.3.37.0
ClearType PowerToy
CPU-Z v1.50
Dial-a-Fix v0.60.0.24
Expired ******s Cleaner v1.02
GPU-Z v0.3.1
HD Tune v2.55
HWmonitor v1.13
MemTest v3.8
Microsoft AutoPlay Repair Wizard
Microsoft TimeZoneWPI 2010 CD - Silent Install for 7 and XPVortex Vista Third generation (3G-RED) 2009 Download Links / Size: 701.4MB

0 Komento edhe ti:

Post a Comment

Te Gjithe ju Vizitore mund te lini komentet tuaja Ketu , mendimet tuaj per Blogun tone dhe cfare deshironi te shihni ne Blogun tone qe ne te Publikojm per deshiren tuaje.

Shkruaj ne Qat (Chat) dhe Shtyp 'ETNTER' ne tastaturen (Kibord)