Ky Blog Permban: Radio muzike,Libra Leximi per Femije, Filma te Animuar ( Vizatiomor ), mesime Matematike,Histori , Gjeografi,Literature,Poezi dhe Shume te tjera Edukative dhe Arsimore,deshironi te Komentoni Lini Komentet tuaja duke Klikuar ne 'KOMENTO EDHE TI' ,Faleminderit .

9.04.2010

4Videosoft MKV Video Converter FULL VERSION


4Videosoft MKV Video Converter FULL VERSION

MKV to AVI, MPEG & MP4 Converter FULL VERSION4Videosoft MKV Video Converter converting MKV to AVI, MPEG, MP4, etc for any portable players is the main function of 4Videosoft MKV Video Converter. Actually this MKV Video Converter can convert MKV, MPG, WMV, MP4, AVI to MP4, AVI, 3GP, FLV, MOV, VOB and HD videos etc and extract audio files from MKV video to AAC, AC3, AIFF, AMR, AU, FLAC, MP3, M4A, MP2, OGG, WAV, WMA.

With a wide range of editing function, 4Videosoft MKV Video Converter can be the best assistant for you: split the long-time file into several clips, crop the size of play region, join several files into one file, add image or text watermark and capture your favorite pictures. More specific parameters-setting can make your converted video more colorful.

* Convert MKV video to any other video and audio formats
* Support all the portable players
REAL DEAL

*Upload on HotFile Premium Account
*Add Recovery Record 10%
*No CRC error
*No password
*Tested and 100% working

0 Komento edhe ti:

Post a Comment

Te Gjithe ju Vizitore mund te lini komentet tuaja Ketu , mendimet tuaj per Blogun tone dhe cfare deshironi te shihni ne Blogun tone qe ne te Publikojm per deshiren tuaje.

Shkruaj ne Qat (Chat) dhe Shtyp 'ETNTER' ne tastaturen (Kibord)