Ky Blog Permban: Radio muzike,Libra Leximi per Femije, Filma te Animuar ( Vizatiomor ), mesime Matematike,Histori , Gjeografi,Literature,Poezi dhe Shume te tjera Edukative dhe Arsimore,deshironi te Komentoni Lini Komentet tuaja duke Klikuar ne 'KOMENTO EDHE TI' ,Faleminderit .

9.08.2009


"O Zoti Subbalubble, ju lutem mos hani mua për drekë, Unë do të sjellë një fabrikë shijshëm në vend, për ju për t'u ulur dhe përtyp. " "Unë kurrë nuk kam parë një gnarble provoni të notosh kaq të larta përpara. Çfarë është kjo, si peshk i vogël, që ju jeni duke kërkuar për deri këtu? "

0 Komento edhe ti:

Post a Comment

Te Gjithe ju Vizitore mund te lini komentet tuaja Ketu , mendimet tuaj per Blogun tone dhe cfare deshironi te shihni ne Blogun tone qe ne te Publikojm per deshiren tuaje.

Shkruaj ne Qat (Chat) dhe Shtyp 'ETNTER' ne tastaturen (Kibord)